PŘÍSTROJOVÁ OŠETŘENÍ

• HYDROLIFTING

Cena: 990 Kč/ 60 minut

✔ Hluboké čištění pórů
✔ Vyhlazení jemných linek
✔ Hydratace

Tato příjemná kosmetická procedura nabízí neinvazivní ošetření pleti nové generace! Jedná se kosmetický HIT v oblasti čištění a omlazování přístrojovou technikou.

Unikátní podtlaková technologie rozpouští a vysává nečistoty, dokonale zjemní pleť a neinvazivně omlazuje. Také odstraňuje mazové zátky a póry zůstávají čisté. Použitím speciálního roztoku přístroj vpravuje hydratační a antioxidační látky do kůže. Ošetření řeší problémy pleti spojené s poškozením sluncem, hyperpigmentacemi, vyhlazuje jemné linky, vrásky, redukuje kožní maz a rozšířené póry bez nežádoucího podráždění, vyrovnává hydrataci pleti. Ošetření trvá pouze několik minut, ale při pravidelném provádění přináší trvalé výsledky. Vaše pleť bude vypjatá, čistá a mladistvá.Efektivně působí na všechny typy pleti – včetně citlivé, mastné a stárnoucí. Ošetření je vhodné i v těhotenství a období kojení. Doporučená návštěva této procedury je 1x za 4 týdny.

Kontraindikace: extrémně citlivá, atopická a kuperózní pleť, herpes (opar).


 

• RADIOFREKVENCE

Cena 990 Kč/ 60 minut

✔ Bezbolestný lifting obličeje
✔ Vyhlazení kontur obličeje
✔ Vypnutí pokožky

Toto hloubkové ošetření pleti napomáhá vyhlazení vrásek a celkovému vypnutí pokožky. Radiofrekvenční vlna proniká do tkáně, kde dokáže zvýšit teplotu do hloubky cca 2-6 mm a zahřát buňky až na 48ºC. Ve tkáni dochází ke stimulaci kolagenových vláken a zvýšení mikrocirkulace krve. Současně dochází k lymfatickému odvodu tuku a toxinů. Metodou přehřívání tkáně je dosaženo viditelných výsledků. Ošetření je možné využívat celoročně a sluneční paprsky nejsou kontraindikací. Po ošetření budete mít celkově hladší a jemnější pleť, mimické a jemné linky/vrásky budou výrazně redukovány a dochází k celkovému zlepšení struktury pleti. Po podstoupení ošetření tohoto typu může být pokožka lehce začervenalá. Začervenání samovolné zmizí po krátké době. Ošetření je příjemné.

Kontraindikace: těhotenství a laktace, vážná srdeční onemocnění, poruchy srážlivosti krve, nemoci pojivové tkáně, rakovina, cukrovka, nedávné kolagenové výplně, osoby s kovovými implantáty v místě ošetření.


KOSMETIKA: BARBORA - telefon 774 372 589 


| Ceny platné od 1.7.2021 | Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu ceníku |