KOSMETICKÁ MEZOTERAPIE


Mikrojehličková terapie jedná se o přístrojovou techniku, jak již název napovídá, kdy jsou jehličky ve speciálním dermaperu nasazeny na nástavec a s vysokou frekvencí jsou vysouvány do předem nastavené hloubky kůže. Pomocí přístroje stimulujeme kolagenová vlákna v hlubších vrstvách pleti. Pomocí speciálního dermapera vpravuji do pokožky sérum dle výběru a požadavků klientky. Stejně tak barevnou fototerapii a frekvenci vpichů. Ošetření je mírně nepříjemné, srovnatelné s hrubším peelingem. Pokožka je po ošetření mírně začervenalá.

Doporučená věková kategorie pro ošetření je 30+

Celková doba ošetření (60minut) včetně aplikace znecitlivujícího krému, samotné aplikace, závěrečné zklidňující masky a 30 minut světelné PDT terapie a krému na domácí péči.

Rozmezí mezi jednotlivými ošetřeními 4-6 týdnů. Počet opakování po předchozí konzultaci.


CENÍK OŠETŘENÍ:

3x Celý obličej 4900 Kč
3x Celý obličej včetně krku 6500 Kč
3x Čelo samostatně 2800 Kč


✔ odstraňuje vrásky, zpomaluje proces stárnutí pleti

✔ zvyšuje pružnost pokožky, tvorbou kolagenu zvyšuje elasticitu

✔výrazně snižuje hloubku hlubokých vrásek

✔ lze použít na obličej, krk, dekolt a hřbety rukou, po konzultaci možnost i ošetření rtů

✔ pro maximální účinek se využívají koktejly kombinující účinné látky

✔zlepšuje stav jizev, stav po akné, zmírňuje účinky pigmentace

✔ aplikace může být prováděna i na opálenou pokožku


Průběh aplikace MIKROJEHLIČKOVÁNÍ

Pro snížení citlivosti při proceduře aplikujeme znecitlivující krém Emla. Po úvodní konzultaci se provede ošetření a na závěr je aplikována maska s kyselinovou hyaluronovou. Případové studie prokázaly, že mezotrapie mikrojehličkováním zvyšuje účinnost až o několik set procent.
Možnost na výběr z aktivních ampulí:  s kyselinou hyaluronovou, s neinvazivním botoxem, s 24K zlatem, pigmentové skvrny, hloubková hydratace, akné, speciál na krk a dekolt


Péče po ošetření

Po mikrojehličkování vypadá pokožka jako po slunění (spálení na sluníčku). Tento efekt vymizí v průběhu 24-48 hodin. Doporučujeme používat Panthenol hydratační emulzi (při koupi balíčku 3ošetření ho dostanete zdarma). Doporučujeme emulzi používat v případě pnutí pokožky po aplikaci třeba i každých 10 minut.

Make up doporučuji používat až po úplném zhojení pokožky, tj. Nejdříve po 72 hodinách. Předčasné použití make-upu by mohlo zvýšit riziko vzniku hyperpigmentací, protože by se make up mohl dostat do vytvořených mikrokanálků. Mohlo by také dojít ke vzniku zánětlivého procesu. Po dobu 14 dní po zákroku není možno se slunit ani na sluníčku, ani v soláriu.

KOSMETIKA: BARBORA - telefon 774 372 589 


| Ceny platné od 1.9.2020 | Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu ceníku |