Vytisknout

NABÍDKA PÉČÍ O ŘASY A OBOČÍ

 


BROW BAR 
CENA: 300 Kč/ 30 minut

Nevíte, jak si máte upravit neposedné obočí?
Nevíte si rady s tvarem a nebaví Vás trhání obočí?
Máte velmi citlivou pokožku a slzíte při domácí úpravě obočí?
Má Vaše dcera přírodní neupravené obočí a chtěla by poradit s prvotním tvarem a úpravou tak aby si ho nepoškodila na celý život nesprávnou technikou trhání.Neváhejte se objednat!

Základní ošetření zahrnuje :

- vyměření a určení tvaru obočí, korekci pinzetou, depilace okolí voskem, barvení obočí dlouhotrvajícími barvami na obočí a řasy, v ceně ošetření je i krátké poradentství jak o Vaše obočí správně pečovat

 Kontakt BROW STYLISTKA Barbora: 774 372 589


LASH LIFTING PŘÍRODNÍCH ŘAS
CENA: 990 Kč/ 60 minut

Novinka v oblasti tvarování vlastních řas Lash lifting je proces k zatočení, zvýraznění řas a vede k omlazení oka. Vhodné pro klientky, které mají přírodní rovné řasy směřující dolů, nebo pro ty, které nechtějí umělé řasy a také pro klientky, které uměle prodloužené řasy nosily a po jejich sundání jsou řasy rovné a poškozené.

Nejedná se o prodlužování ani zahušťování řas. Na aplikaci lash liftingu přijďte odlíčená!

Co se děje s Vašimi řasami během LASH LIFTINGU? Tato metoda spočívá v napnutí a zatočení vašich přírodních řas na speciální silikonovou formu. Během chvíle získají dlouhotrvající krásně zatočený tvar už od kořínků. Výsledným efektem jsou zatočené a jakoby vytažené řasy směrem k obočí včetně totální výživy. Vaše řasy budou vyživené již od počátku aplikace, jelikož péče obsahuje biotin a keratin.
Jako poslední krok se aplikuje barva na řasy pro výraznější pohled a Vaše pohodlí být po celou dobu co budete nosit Lash lifting bez použití řasenky.

Vydrží na řasách až 12 týdnů.
KONTAKT:   LASH LIFT STYLISTKA BARBORA - telefon 774 372 589  Moje práce naleznete na našem facebooku Salon MaxiM


| Ceny platné od 1.9.2021 | Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu ceníku |