PŘÍSTROJOVÁ OŠETŘENÍ


Kosmetická mezoterapie

Mikrojehličková terapie jedná se o přístrojovou techniku, jak již název napovídá, kdy jsou jehličky ve speciálním dermaperu nasazeny na nástavec a s vysokou frekvencí jsou vysouvány do předem nastavené hloubky kůže. Pomocí přístroje stimulujeme kolagenová vlákna v hlubších vrstvách pleti. Pomocí speciálního dermapera vpravuji do pokožky sérum dle výběru a požadavků klientky. Stejně tak barevnou fototerapii a frekvenci vpichů. Ošetření je mírně nepříjemné, srovnatelné s hrubším peelingem. Pokožka je po ošetření mírně začervenalá.

Doporučená věková kategorie pro ošetření je 30+

Celková doba ošetření (60minut) včetně aplikace znecitlivujícího krému, samotné aplikace, závěrečné zklidňující masky a 30 minut světelné PDT terapie a krému na domácí péči.

Rozmezí mezi jednotlivými ošetřeními 4-6 týdnů. Počet opakování po předchozí konzultaci.


CENÍK OŠETŘENÍ:
1x Ošetření obličeje 1990 Kč
3x Celý obličej 5500 Kč
3x Celý obličej včetně krku 6900 Kč


✔ odstraňuje vrásky, zpomaluje proces stárnutí pleti

✔ zvyšuje pružnost pokožky, tvorbou kolagenu zvyšuje elasticitu

✔výrazně snižuje hloubku hlubokých vrásek

✔ lze použít na obličej, krk, dekolt a hřbety rukou, po konzultaci možnost i ošetření rtů

✔ pro maximální účinek se využívají koktejly kombinující účinné látky

✔zlepšuje stav jizev, stav po akné, zmírňuje účinky pigmentace

✔ aplikace může být prováděna i na opálenou pokožku

 

Průběh aplikace MIKROJEHLIČKOVÁNÍ

Pro snížení citlivosti při proceduře aplikujeme znecitlivující krém Emla. Po úvodní konzultaci se provede ošetření a na závěr je aplikována maska s kyselinovou hyaluronovou. Případové studie prokázaly, že mezotrapie mikrojehličkováním zvyšuje účinnost až o několik set procent.
Možnost na výběr z aktivních ampulí:  s kyselinou hyaluronovou, s neinvazivním botoxem, s 24K zlatem, pigmentové skvrny, hloubková hydratace, akné, speciál na krk a dekolt
 

Péče po ošetření

Po mikrojehličkování vypadá pokožka jako po slunění (spálení na sluníčku). Tento efekt vymizí v průběhu 24-48 hodin. Doporučujeme používat Panthenol hydratační emulzi (při koupi balíčku 3ošetření ho dostanete zdarma). Doporučujeme emulzi používat v případě pnutí pokožky po aplikaci třeba i každých 10 minut.

Make up doporučuji používat až po úplném zhojení pokožky, tj. Nejdříve po 72 hodinách. Předčasné použití make-upu by mohlo zvýšit riziko vzniku hyperpigmentací, protože by se make up mohl dostat do vytvořených mikrokanálků. Mohlo by také dojít ke vzniku zánětlivého procesu. Po dobu 14 dní po zákroku není možno se slunit ani na sluníčku, ani v soláriu.Diamantová mikrodermabraze

Cena: 1150 Kč/ 75 minut 

✔ Redukce jizev
✔ Ošetření akné
✔ Ošetření rozšířených porů
✔ Odstranění drobných vrásek
✔ Redukce hyperpigmentace

✔ Hloubkové čištění pleti
✔ Celkové vyhlazení pleti, rejuvenace


Tato přístrojová metoda pracuje na principu intenzivního mechanického peelingu aplikačními koncovkami pokrytými diamantovou drtí různé hrubosti, které „obrušují“ vrchní vrstvičku kůže, čistí a oživují ji.

Zlepšuje prokrvení kůže, stimuluje kolagenní a elastická vlákna. Výsledkem je hladší, svěží pleť, lepší tonus, pleť je barevně jednotnější, povrchové pigmentové skvrnky a póry se výrazně zjemňují. Vakuové sání aplikační koncovky zajistí správný kontakt s kůží a odsátí zbytků kožních buněk.

Diamantová mikrodermabraze je pleťovou rejuvenací, která nastartuje růst nových, zdravých a elastických kožních buněk, odolných vůči vnějším vlivům. Vrátíme tak biologický čas pokožky zpět a zpomalíme její další stárnutí. Tato neinvazivní metoda má minimum omezení, ať už se jedná o věk nebo o roční období. Při tomto jedinečném způsobu omlazení již není třeba pokožku napařovat a je možné takto ošetřit libovolný druh pleti včetně suché a citlivé pokožky nebo pleti náchylné ke zčervenání.

Pro optimální výsledky je doporučeno metodu aplikovat takto:

1. a 2. ošetření v rozmezí 7-10 dní, dále pak ještě 3-5 ošetření vždy s odstupem 4-5ti týdnů. Následně je vhodné nechat pleť odpočinout alespoň 3 měsíce.

POZOR! 24 hodin po dermabrazi se nedoporučuje: kontakt s horkou vodou, na očištění ošetřených partií používat přípravky obsahující alkohol, navštěvovat sauny, veřejné bazéhy, horké prameny apod. používat make-up, vystavovat pleť přímému slunci či záření v soláriu.
Hydrolifting

Cena: 990 Kč/ 60 minut

✔ Hluboké čištění pórů
✔ Vyhlazení jemných linek
✔ Hydratace

Tato příjemná kosmetická procedura nabízí neinvazivní ošetření pleti nové generace! Jedná se kosmetický HIT v oblasti čištění a omlazování přístrojovou technikou.

Unikátní podtlaková technologie rozpouští a vysává nečistoty, dokonale zjemní pleť a neinvazivně omlazuje. Také odstraňuje mazové zátky a póry zůstávají čisté. Použitím speciálního roztoku přístroj vpravuje hydratační a antioxidační látky do kůže. Ošetření řeší problémy pleti spojené s poškozením sluncem, hyperpigmentacemi, vyhlazuje jemné linky, vrásky, redukuje kožní maz a rozšířené póry bez nežádoucího podráždění, vyrovnává hydrataci pleti. Ošetření trvá pouze několik minut, ale při pravidelném provádění přináší trvalé výsledky. Vaše pleť bude vypjatá, čistá a mladistvá.Efektivně působí na všechny typy pleti – včetně citlivé, mastné a stárnoucí. Ošetření je vhodné i v těhotenství a období kojení. Doporučená návštěva této procedury je 1x za 4 týdny.

Kontraindikace: extrémně citlivá, atopická a kuperózní pleť, herpes (opar).Radiofrekvence

Cena 1150 Kč/ 90 minut

✔ Bezbolestný lifting obličeje
✔ Vyhlazení kontur obličeje
✔ Vypnutí pokožky

Toto hloubkové ošetření pleti napomáhá vyhlazení vrásek a celkovému vypnutí pokožky. Radiofrekvenční vlna proniká do tkáně, kde dokáže zvýšit teplotu do hloubky cca 2-6 mm a zahřát buňky až na 48ºC. Ve tkáni dochází ke stimulaci kolagenových vláken a zvýšení mikrocirkulace krve. Současně dochází k lymfatickému odvodu tuku a toxinů. Metodou přehřívání tkáně je dosaženo viditelných výsledků. Ošetření je možné využívat celoročně a sluneční paprsky nejsou kontraindikací. Po ošetření budete mít celkově hladší a jemnější pleť, mimické a jemné linky/vrásky budou výrazně redukovány a dochází k celkovému zlepšení struktury pleti. Po podstoupení ošetření tohoto typu může být pokožka lehce začervenalá. Začervenání samovolné zmizí po krátké době. Ošetření je příjemné.

Kontraindikace: těhotenství a laktace, vážná srdeční onemocnění, poruchy srážlivosti krve, nemoci pojivové tkáně, rakovina, cukrovka, nedávné kolagenové výplně, osoby s kovovými implantáty v místě ošetření.KOSMETIKA : BARBORA
☎ 774 372 589 


| Ceny platné od 1.1.2023 | Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu ceníku |