Green peel

                                      Dr. med. Christine Schrammek   

                                                                                                                                  (autorizovaný salon)


Ceník Green pell ENERGY 

Jednorázové ošetření na všechny typy pletí 1.800,-+ hloubkové čištění pleti Hydropenem + úprava a barvení obočí

Green pell 4x ošetření po 14 dnech ,,Výhodný balíček" 6.900,- (platba při 1. aplikaci) + Blemisch krém na domácí péči


Ceník Grenn pell CLASIC na objednávku po předchozí konzultaci o stavu pleti

Intenzivnější péče pro pleť s jizvami, pigmentacemi, akné, objednávky po osobní konzultaci!
(2 ošetření na problematickou pleť, nebo pleť s pigmentací po 14 dnech + produkty na domácí péči) 4.900,-
+  vyžaduje kosmetické ošetření tzv.5. dne po Greenpellu Clasic 1.800,- (DOPORUČENO 2X)

  

GREEN PEEL® CLASIC bylinné peelingové ošetření je celosvětově úspěšnou metodou již více než 60 let.

Je to „klasika‟ mezi GREEN PEEL® peelingovými ošetřeními. Po důkladném vyhodnocení je směs bylinného peelingu intenzivně masírována do pokožky. Dochází k povzbuzení krevního oběhu, je zlepšeno zásobování pleti kyslíkem a živinami a dochází ke stimulaci obnovy pleti. Tento efekt je zastaven asi po 2-5 dnech v závislosti na struktuře pleti a síle peelingového efektu na pokožce. Během této doby je třeba ošetřovat pleť doma se speciálními výrobky Dr. Schrammek. Pro ukončení GREEN PEEL® bylinného peelingového ošetření Classic provádí kosmetičky po 5 dnech zkrášlující ukončovací ošetření, během něhož je nyní zvláště vnímavá pleť vyživena cennými látkami.

Originální GREEN PEEL® bylinné peelingové ošetření je nabízeno výhradně certifikovanými kosmetičkami a lékaři.

Nová pleť za pět dní krok za krokem

Green Peel Dr. Schrammek – je biologická metoda obnovení pleti jíž za 5 dní.

Od jemného osvěžení přes aktivní oživení až po intenzivní peeling - podle výsledku diagnostiky pletí. Bylinkové směsi způsobí silné prokrvení a plošné odlupování povrchové vrstvy pokožky což výrazně povzbudí tvorbu nových buněk a dojde k přirozené regeneraci a omlazení pokožky. Tento peeling je vhodný k ošetření akné, vrásek, jizev, strií, ochablé pokožky břicha, ramen a stehen – doporučuje se použiti u žen po porodu nebo u atopické pleti.

✔  Po ošetření pokožce se navrací elasticita.

✔  Zlepšuje se kvalita pleti, vyhlazují se vrásky a jizvy.
✔  Póry se stahuji, čím se omezuje tvorba kožního mazu.
✔  Tato procedura výborně čistí problematickou pleť.

První den probíhá aplikace bylinkové směsi na ošetřenou oblast. Během kůry dochází k mírnému „obroušení“ povrchových vrstev kůže a ke zlepšení prokrvení. Po ošetření je pokožka mírně zarudlá, pocit jako lehké popálení od slunce.

Třetí až čtvrtý den dochází k odlupování povrchových vrstev pokožky. Po celou dobu loupání ošetřena oblast se NESMÍ namáčet ve vodě!

Čtvrtý nebo pátý den dochází k ošetření dalšími produkty z komplexního programu Green Peel, kdy kosmetička odstraňuje zbytky odumřelé pokožky.

Zregenerovaná pokožka je svěží, čistá a omlazená. Ošetření lze provést znovu s odstupem 2-3 týdnů.


KONTRAINDIKACE

Alergická, velmi citlivá pleť, tenká pokožka s teleangiektasiemi (žilky v obličeji), kožní onemocnění, bakteriální hnisavá onemocnění (impetigo), herpes, chřipka, neurodermitida (atopický ekzém).


ŠESTERO BYLIN PRO KRÁSNOU PLEŤ

Přeslička

Přeslička je v našich zahradách považována za velmi nezkrotný plevel - což je pravděpodobně také důvod, proč byla po dlouhou dobu podceňována a ignorována. Přitom přeslička se již odedávna používá v lékařství. Redukuje záněty, posiluje a má ochranné účinky. Přeslička obsahuje vysoké množství kyseliny křemičité, která zlepšuje strukturu pleti, uvolňuje zablokování, posiluje a podporuje pružnost pojivových tkání. Přeslička je nedůležitější rostlinou v GREEN PEEL® rostlinné směsi.

Aloe vera

Chladí, působí protizánětlivě a má hojivé účinky. Proto je také oblíbenou součástí mnoha přípravků po opalování. Avšak aloe vera má mnohem více vlastností, pro které je ceněna v GREEN PEEL® bylinné směsi. Aloe vera obsahuje množství enzymů, vitamínů, oligosacharidů a aminokyselin. Zklidňuje, uchovává v pokožce vlhkost a zároveň jí poskytuje hydrataci.

Jitrocel

Jitrocel je rostlina se širokými silnými listy, obsahuje vysoké množství kyseliny křemičité, taninů a minerálů. Podporuje regeneraci poškozených buněk a urychluje buněčný růst. Rostlina obsahuje sekundární rostlinnou látku zvanou aukubin, která má antibakteriální účinky a zároveň redukuje podráždění. Jitrocel je proto považován také za starý domácí prostředek na štípance od hmyzu. Pro tyto účely jsou listy jemně rozdrceny a získaná rostlinná šťáva se lehce přitiskne na postiženou oblast.

Plicník

Malá rostlinka s drobnými květy je plná překvapení. Byla užívána v lidovém lékařství pro ošetřování plicních potíží a pro vnější hojení ran. Plicník způsobuje mozoly, které se loupou. Má také adstringentní účinky. Díky těmto svým vlastnostem jev GREEN PEEL® ošetření plicník velmi důležitý. Plicník je také bohatý na kyselinu křemičitou, taniny, minerály a podporuje rovněž regeneraci buněk.

Maceška

Macešky byly známy již v minulosti jako „rostliny dívek s nečistou pletí“. Macešky obsahují karotenoidy, deriváty kyseliny salicylové a pomáhají při nečistých a zánětlivých stavech pleti. Maceška trojbarevná je tradiční lékařskou bylinou a doporučuje se při mnoha obtížích s pletí. Zklidňující účinky vycházejí z trávovitých listů. Usnadňují hojení, ulevují svědění a působí antibakteriálně.

Měsíček

Rostlina se zářivě žlutými až oranžovými květy se již odedávna využívá v lékařství a má ověřené účinky zvláště co se týče schopnosti hojit poranění. Květy měsíčku bývají součástí mastí, tinktur a odvarů. Měsíček nejen pomáhá uzavírat rány, ale umí také rychle redukovat záněty a má antibakteriální účinky. Navíc aktivuje dělení buněk.Liftingová péče ,, BOTOX EFEKT “ 30+       

cena: 1590 Kč/ 90 minut

Ošetření TOP KOREJSKOU KOSMETIKOU zahrnuje:

Diagnostika pleti, peeling s AHA kyselinami, hydrodermabraze, úprava obočí, přístrojové ošetření pro okamžité omlazení, sérum BOTAL EX™, BotaLinovou masku, 20 minut PDT světelnou terapii, BotaLinum zium krém, závěrečné ošetření rtů. Ošetření obsahuje i liftingovou masáž obličeje a dekoltu.

✔ celé ošetření - obsahuje 11 peptidů 
✔ speciální forma mražené suché směsi & séra 
✔ patentovaná složka, která i bez jehel zajistí průnik hluboko do buňky 

Produkty jsou 100% vegan, základem je výtažek z mořských řas a není testován na zvířatech!
Neobsahuje silikony ani parabeny.

Unikátní řada BOTALINUM obsahuje:

- 11 účinných peptidů ( jedinečné řetězce aminokyselin stimulující tvorbu kolagenu a elastinu)
- Botulinum polypeptid-1 - patentovaná lyofilizovaná složka odvozená od botulinu
- TDDS technologie - unikátní patentovaná technologie , která pomocí rekombinace DNA umožňuje propustnost hlouběji do kůže a buněk bez použití jehel
- obsahuje výtažek z listů Centella Asiatica , který má výborný regenerační účinek
- výtažek z Acmella Aleracea - známá jako rostlinný " botox"
- čistý mořský kolagen , 50% kyselina hyaluronová makro i mikro molekulární hmotnostiLuxusní ROSE COLLAGENOVÁ péče 30+     

cena: 1290 Kč/ 90 minut

Unikátní řada zahrnuje: 

Odlíčení, diagnostika pleti, tonizace, peeling s AHA kyselinkami, čištění dle typu pleti, depilace obličejových částí, korekce tvaru a barvení obočí, přístrojové ošetření pro okamžité omlazení, liftingová masáž obličeje a dekoltu zvláčňující emulzí s esenciálním olejem dle výběru, Anti - Aging sérum, pleťová i oční kolagenová maska se 76% kolagenu - obsahuje kolagen a extrakt z kaviáru, 20 minutová PDT světelné terapie, závěrečná omlazující péče, poradenství v péči o pleť.

                             


KOSMETIKA : BARBORA
 774 372 589 


| Ceny platné od 1.1. 2023 | Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu ceníku. |