KOSMETICKÁ MEZOTERAPIE - Mikrojehličkování


Mikrojehličková terapie jedná se o přístrojovou techniku, jak již název napovídá, kdy jsou jehličky ve speciálním dermaperu nasazeny na nástavec a s vysokou frekvencí jsou vysouvány do předem nastavené hloubky kůže. Pomocí přístroje stimulujeme kolagenová vlákna v hlubších vrstvách pleti. Pomocí speciálního dermapera vpravuji do pokožky sérum dle výběru a požadavků klientky. Stejně tak barevnou fototerapii a frekvenci vpichů. Ošetření je mírně nepříjemné, srovnatelné s hrubším peelingem.Pokožka je po ošetření mírně začervenalá.

Doporučená věková kategorie pro ošetření je 30+

Celková doba ošetření (90minut) včetně aplikace znecitlivujícího krému, samotné aplikace, závěrečné zklidňující masky a 30 minut světelné PDT terapie a krému na domácí péči.

Rozmezí mezi jednotlivými ošetřeními 4-6 týdnů. Počet opakování po předchozí konzultaci, doporučenou kosmetičkou 3x.


CENÍK OŠETŘENÍ:

3x Celý obličej 4900 Kč
3x Celý obličej včetně krku 6500 Kč
3x Čelo samostatně 2800 Kč


✔ odstraňuje vrásky, zpomaluje proces stárnutí pleti

✔ zvyšuje pružnost pokožky, tvorbou kolagenu zvyšuje elasticitu

✔výrazně snižuje hloubku hlubokých vrásek

✔ lze použít na obličej, krk, dekolt a hřbety rukou, po konzultaci možnost i ošetření rtů

✔ pro maximální účinek se využívájí koktejly kombinující účinné látky

✔zlepšuje stav jizev, stav po akné, zmírňuje účinky pigmetnace

✔ aplikace může být prováděna i na opálenou pokožku


Průběh aplikace MIKROJEHLIČKOVÁNÍ

Pro snížení citlivosti při proceduře aplikujeme znecitlivující krém Emla. Po úvodní konzultaci se provede ošetření a na závěr je aplikována maska s kyselinovou hyaluronovou. Případové studie prokázaly, že mezotrapie mikrojehličkováním zvyšuje účinnost až o několik set procent.


Péče po ošetření

Po mikrojehličkování vypadá pokožka jako po slunění (spálení na sluníčku). Tento efekt vymizí v přůběhu 24-48 hodin. Doporučujeme používat Panthenol hydratační emulzi (pokud možno vzít sebou již na ošetření). Pro minimální dobu hojení doporučujeme aplikaci Panthenolu v případě pnutí pokožky, třeba I každých 10 minut.

Make up doporučuji používat až po úplném zhojení pokožky, tj. Nejdříve po 72 hodinách. Předčasné použití make-upu by mohlo zvýšit riziko vzniku hyperpigmentací, protože by se make up mohl dostat do vytvořených mikrokanálků. Mohlo by take dojítke vzniku zánětlivého procesu. Po dobu 14 dní po zákroku není možno se slunit ani na sluníčku, ani v soláriu.

Kontraindikace stejné jako u BB Glow.

TOP NOVINKA 2020 - BB GLOW!!!

(aplikace mikrojehličkováním)BB Glow
si můžete představit jako velmi lehký, transparentní permanentní make-up, který dokáže napravovat celou řadu problémů pleti.

Semi-permanentní BB make-up se aplikuje pomocí derma pera s jednorázovými nanojehlami. Jedná se o aplikaci transparentního pigmentu, který vytváří efekt make-upu. Tyto pigmenty mají 100% bezpečné a přírodní ingredience! Mají kosmetický certifikát KFDA a evropský standard EU.

BB Glow má první viditelné účinky ihned po ošetření, k výraznému efektu dochází po druhé aplikaci.

BB Glow zmírňuje:

✔ Akné

✔ Pigmentace

✔ Vrásky

✔ Ztráta elasticity pokožky

✔ Redukuje pihy a pigmentové skvrny

✔ Zmírňuje akné a zatahuje póry

✔ Má zářivý účinek na pokožku a snižuje jemné vrásky

✔ Omlazuje

Celková doba ošetření (90minut) včetně aplikace znecitlivujícího krému, samotné aplikace, závěrečné zklidňující masky a 30 minut světelné PDT terapie a krému na domácí péči.

Rozmezí mezi jednotlivými ošetřeními 4-6 týdnů.

Doporučená kúra je 3 aplikace po 2 týdnech

CENÍK:

3x OŠETŘENÍ OBLIČEJE 4900 Kč
3x OŠETŘENÍ OBLIČEJE A KRKU 6500 Kč

Kontraindikace: • Zánět kůže a infekce • Herpes, bradavice, infekční sliznice • Rosacea • Těhotenství a laktace • Tendence ke tvorbě keloidů • Infekční onemocnění • Rakovinová onemocnění • Autoimunitní onemocnění • Snížení srážlivosti krve a užívání léků, které snižují srážlivost krve • Diabetes

 

 
KOSMETIKA: BARBORA - telefon 774 372 589 


| Ceny platné od 1.9.2020 | Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu ceníku |